Proje Bazlı Projelerde, siz esas ana işinize odaklanarak maliyet ve zamanlama açısından proje risklerinizi bize aktarabilirsiniz. Ekibimiz müşterilerimizin kesin ihtiyaçlarını karşılamak için iş ve teknik konularda uzmanlık sunmaktadır.Proje Bazlı Projelerde, siz esas ana işinize odaklanarak maliyet ve zamanlama açısından proje risklerinizi bize aktarabilirsiniz. Ekibimiz müşterilerimizin kesin ihtiyaçlarını karşılamak için iş ve teknik konularda uzmanlık sunmaktadır.

Proje Tabanlı Çözümler

Proje Tabanlı Projelerde, siz esas ana işinize odaklanarak maliyet ve zamanlama açısından proje risklerinizi bize aktarabilirsiniz. Ekibimiz müşterilerimizin kesin ihtiyaçlarını karşılamak için iş ve teknik konularda uzmanlık sunmaktadır.

Değerlendirmeler: Sektörler arasında boşluklar tespit edilirse, BPT size en tarafsız bakış açısı ile en uygun değerlendirmeleri sunar. BPT’nin proje tabanlı danışmanları, kendi iş hedefleri ile müşterilerinin iş hedeflerini aynı hizaya getireceki önerilerde bulunarak, yapılacak uygulamalara yardımcı olmak için çalışır.

Proje ve Program Yönetimi: BPT, projelerinizin yolunda gitmesi için gerekli olacak yönetişim ve yönetimsel yapılar sunar. Belirli bir program ve proje çerçevesinda, ister bir Proje Yönetim Ofisinin yapılanması ve tasarımına ihtiyacınız olsun, isterse sadece yardıma ihtiyaç olsun, BPT gerekli olan ürün, tecrübe ve izlenecek yol haritasını başarı ile sunabilmektadir.

Uygulama Geliştirme: BPT; uygulama-gelştirme konusunda esnek, işbirlikçi ve şeffaf bir yaklaşım sunmaktadır. Temel iş hedeflerini karşılamak için, proje yaşam döngüsünün herhangi bir noktasında yeni inisiyatifler sağlayarak, hizmetlerimizi katılabilirsiniz.