BPT, lisans anlaşmaları, telif hakları, ticari markalar, telif sözleşmeleri ve patent gibi  kendi uzmanlık alanlarındaki fikri mülkiyet sözleşmeleri hazırlanması konusunda hizmetler sunmaktadır.
Hukuk büromuz da çalışma ve iş hukuku alanında firmalara hizmet sunmaktadır.

Sözleşme Hukuku

BPT, lisans anlaşmaları, telif hakları, ticari markalar, telif sözleşmeleri ve patent gibi kendi uzmanlık alanlarındaki fikri mülkiyet sözleşmeleri hazırlanması konusunda hizmetler sunmaktadır.Hukuk büromuz da çalışma ve iş hukuku alanında firmalara hizmet sunmaktadır.
Bizim hukuki uzmanlık alanlarımız, rekabet etmeme hükümleri, tahkim hükümleri, tazminat hükümleri ve performans hükümleri içeren Yönetici ve CEO Sözleşmeleri hazırlanmasını içerir.BPT, Emlak ve İnşaat sektörüne ilişkin sözleşmelerde hukuki danışmanlık sağlamaktadır.

Bu sözleşmeler; satın alma ve satış sözleşmeleri, teknoloji, tedarik ve leasing anlaşmaları, ipotek, kiralama sözleşmeleri, imtiyaz sözleşmeleri, alt yükleniciler, proje yönetimi anlaşmaları gibi konuları kapsamaktadırSonuç olarak; enerji, hukuk, havacılık sektörü, ulaşım, vergi, finans, sigorta, iflas, fikri mülkiyet ve iş kurma gibi diğer alanlarda sözleşmelerin hazırlanması üzerinde hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Hukuki Yapılandırma

Türkiye’de hali hazırda yerleşik yada şirket açmaya çalışan ve sürekli olarak hukuki yapılarını geliştirmek isteyen firmalara bu konularda yardımcı olmaktayız.Girişimci çabaları kendi varlığının herhangi bir aşamasın da birtakım değişiklikler yaşayacaktır. Bu değişimlere çevresel etkilerin yanı sıra iç gelişmelerde neden olur. Değişim çoğunlukla kademeli oluşur ama bazen şiddetli olabilir. Şirketlerin ihtiyacını tanıması, hazırlanması ve değişimi nasıl idare edeceğini bilmesi onların başarısını belirler.