BPT, dış kaynak kullanımı yönetimi ile müşterilerimize iş operasyonları konusunda yüksek performans sağlamasını temin eder.Deneyim ve global yeteneklerimiz; dış kaynak kullanımı, altyapı dış kaynak kullanımı, iş süreçleri dış kaynak kullanımı ve ortak dış kaynak kullanımı gibi konularında bizi dünya lideri yapmaktadır. 

Proje Bazlı Dış Kaynak Kullanımı

Proje bazlı dış kaynak kullanımı, proje sonuçları için tanımlanmış en uyumlu durumdur. Devam eden veya yalnızca bir kerelik olan projeler için nihai bir seçim olduğunu kanıtlamaktadır.BPT mutabık kalınan kriterler için komple bir yazılım geliştirerek operasyonel kontrolü komple kendisi yönetir.Tipik olarak, istemci yalnızca tanımları ve gereksinimlerini kabul eder ve yanı sıra en önemli ara ve nihai sonuçlarını gözden geçirir. Dağıtım modeliyle, istemci iş stratejisi ve ilgili çıktılar üzerinde tam kontrolü elinde tutarken, BPT gelişim riskleri için sorumluluğu üstlenir.

Proje Tabanlı Dış Kaynak Kullanımının Temel Faydaları:

 • Maliyet tasarrufunun çok hızlı gerçekleşmesi
 • Temel yetkinlikler üzerine odaklanması
 • Projelerin baştan sona satıcının sorumluluğunda olması
 • Özel teknoloji uzmanlığı ve en iyi uygulamalara erişim
 • İşe alım, kiralama ve eğitim gibi konuların satıcının sorumluluğunda olması
 • Uzun vadeli risklerden kaçınma

İş Süreçleri Dış Kaynak Kullanımı

İş süreçleri dış kaynak kullanımı, işinizi başka bir firmayı kiralayarak sizin adınıza iş yapılmasını sağlamaktır.BPT, işte tam bu noktada, firmalara kendi iş dallarında yüksek performanslı ve işletme maliyetlerinide aşağıya çekecek yeni metodlar sunmaktadır. Tipik dış kaynak kullanımı, geleneksel metodlar kullanan müşterilerin kazançlarının artmasında ve işcilik maliyetlerinin düşürülmesinde imkanlar sağlamaktadır.

Mühendislik

BPT olarak biz yıllardır; teknik bilgi ihtiyacı olan, tasarım, enstrümantal ve test analizi alanlarında ispatlanmış performans ihtiyacı olan firmalara ve sektörlere çözümler sunmaktayız.Problem çözmek deyince, ne yapabildiğimiz ve ne teslim ettiğimiz anlaşılır. Eşsiz düzeyde mühendislik bütünlüğü ve beceri isteyen; anlaşılır tasarımlar, analizler ve test hizmetleri sunmak bizim en önde gelen taahhütlerimiz dendir.Kalite sistemlerine olan bu bağlılık, BPT’nin; teknik mükemmellik ve hizmet için kurulmuş olduğu iki temel prensiplerindendir. 

Finans ve Muhasebe

Finansal muhasebe, bir şirketin finansal işlemlerini izleyen özel bir muhasebe dalıdır. BPT, standart kurallar çerçevesinde; finansal raporları, finansal tablolardaki gelir tablolarını ve bilançoları kullanarak, finansal kayıtları hazırlar ve özet raporlar sunar.CFO( Finansal Yöneticiler)’in ortak amacı, dünya çapında bir finans organizasyonu oluşturmaktır. Günümüz ekonomisinde bu da daha verimli ve etkili bir finans kurumu anlamına gelir. Zorlu bir küresel pazarda yüksek performans elde etmek için, şirketler kendi iş geliştirme sürüclerini tetikleyecek finansal fonksiyonlar aramaktadırlar. BPT bahsedilen tüm bu finansal konularda yardımcı olmak için yeni nesil bir yaklaşıma sahiptir. 

Küresel Dağıtım

Günümüzdeki organizasyonlar, acil gelişen sorunlar karşısında ivedi ve optimum çözümler üretebilen, yeni nesil yenilikler ile ispatlanmış çözümler sunanabilen servis sağlayıcılar istemektedir. BPT’nin sanayileşmiş global dağıtım yetenekleri; sahip olduğu doğru personel, doğru kabiliyetler ve endüstri uzmanları sayesinde müşterilerine yönetim danışmanlığı, teknoloji ve iş süreçleri dış kaynak kullanımı hizmetleri sunmaktadır.BPT olarak biz, müşterilkerimizi doğru yerde makul maliyetler sunabilen hünerli ellere teslim ediyoruz. 

İnsan Kaynakları, Beyin Avcıları ve Bordro Danışmanlığı

BPT danışmanlık; çokuluslu şirketlere, orta ölçekli ve küçük ölçekli şirketlere, eğitim kurumlarına, vakıflara, derneklere ve hükümet birimleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki müşterilerine, başkan ve üst düzey yönetim de dahil olmak üzere her seviyede personel temini yapmaktadır.BPT ayrıca müşterilerilerine; yönetici değerlendirme, İK danışmanlığı ve İK dış kaynak kullanımı çözümleri de dahil olmak üzere tamamlayıcı hizmetler sunmakta olup yanı sıra geniş bir liderlik danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

Bordro Danışmanlığı

Aşağıdaki alanlarda müşterilerimiz için bordro danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız:

 • Bordro hakkında kanunsal konularda danışmanlık
 • Bordro hesaplama
 • Çalışmalara katılım ve performans kontrolu
 • Sosyal sigorta, konut fonu, kapsamlı sigorta, bireysel gelir vergisi hesaplama.

Tedarik

Dünyanın geri kalanı ile bağlı olmak, dünyanın büyüme umutları anahtarıdır. Uluslararası ticaret firmalara daha geniş pazarlara erişim sağlar ve işletmelerin yabancı firmalar ile rekabeti için yeni teknolojiler, pazarlar ve üretim yöntemleri geliştirmeleri gibi verimlilikte gelişmelerine yol açar.İyi kamu hizmetleri iyi alımlara bağlıdır.

Tedarikçi, tedarik uygulamalarının yüksek standartlarını göstermeyi amaçlamaktadır, ama bu her zaman doğru olmayabilir ve bazen bu deneyim beklediğiniz gibi olmayabilir.BPT olarak biz, sahip olduğunuz herhangi bir tereddütü, ciddi bir şekilde tedavi etmek ve beklentilerinize tam doğru bir yanıt aldığınızdan emin olmak isteriz. Geribildirim alma, uygulamalarını yorumlamak isteyen ajanslar için bir fırsattır. Geribildirim alma, iyi bir uygulama olduğunu gösterir. Şikayetler ise iyileştirmesi gereken alanları tespit etmenizi sağlar.

Bu konuda hizmet verdiğimiz alanlar;

 • Tedarik süreci
 • İhale sürecinde Tedarikçilerin hakları
 • İhale sürecine dahil olanların sorumlulukları

Tedarik Zinciri

Özel Tedarik Zinciri ÇözümleriBPT, dünyanın en başarılı OEM, Tier 1s ve Tedarikçilerinin bazıları için, tedarik zinciri boyunca anahtar teslimi hizmetler ve özel çözümler sunmaktadır.OEMs* : Yüksek, düşük ve verimlilik maliyetleri tutarak, değişen müşteri taleplerine cevap verebiliyormusunuz?Tier 1** : Güvenilirlik ve global OEM tarafından gerekli taahhüt taleplerini karşılayabiliyormusunuz?Tedarikçiler: Süreçleriniz, yetenekleriniz ve uzun vadede sürdürülebilir bir kapasiteniz var mı?Mevcut işiniz için tasarlanmış bir özel çözüme ulaşabilmek için, bugün bize ulaşın!LOJİSTİK: A’dan Z’ye ürünlerinizi taşıyoruzKALİTE: Ürün ve süreçler doğrulanıyorÖNLEM ALMA: Sorunlu parçaları gruplarına göre ayırma ve kurtarmaMÜHENDİSLİK: Analiz, Mühendislik ve Süreçlerin iyileştirilmesi


* OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi)** Tier 1 satıcısı genellikle ulusal veya uluslararası büyük ve tanınmış satıcıdır. Tier 1 satıcıları hem üretici hem de değer katan satıcı olabilir

Sigortacılık

Aktüeryal uygulamalarımızda finansal hizmet sağlayıcıları için hayat, sağlık ve hayat dışı güvence ve danışmanlık hizmeti veren birçok deneyimli uzmanlarımız vardır.BPT aktüeryal alanlarda müşterilerine; rezervasyon, birleşme ve satın almalar, şirket değerlendirmesi, çıkış çözümleri ve sermaye modelleme gibi çok geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti vermektedir.BPT olarak, şirketlerin mali hizmetlerini sürdürebilmeleri ve karşılaştıkları sorunları değer-bazlı bir yaklaşım benimseyerek çözmeleri ve hisse değerini artırabilmeleri konusunda uzmanlık hizmeti vermekteyiz. Risk ölçümü ve risk sonuçlarının dinamik finansal modellemeleri, şirketlerin daha bilinçli iş kararları verebilmeleri için gerekli bir yönetim araçlarıdır.

Aktüeryal Sigorta Hizmetlerimiz:.

 • Risk yönetimi.
 • Pazar raporlama, yönetim, düzenleme ve uyum.
 • Süreçler.
 • Birleşme, devir ve elden çıkarma.
 • Sermaye yönetimi.
 • Sağlık.
 • Aktüeryal sistemleri ve finansal modelleme