BPT; özel, kamu ve kar amacı gütmeyen sektörlerde hizmet yelpazesi sunan bir yönetim danışmanlık firmasıdır. Organizasyonel ve somut sonuçlara ulaşmak, ve özel çözümler sunmak için müşterilerimiz ile birlikte çalışmaya hazırız.

Danışmanlarımız ile profesyonel akredite ve sorunlarınıza; net, pragmatik bir yaklaşım sunuyoruz. Bunlara ulaşmak için mutlak kanıtlanmış sonuçlar sunmaktayız.

Danışmanlarımızın benzersiz ve tamamlayıcı becerileri ile, müşterilerimize mükemmel detaylar ile yüksek düzeyli bir stratejik yaklaşımı birleştiren kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Yerel ve Yurtdışı Ortak Bulma

Yerel veya yurdışı ortaklıklar sizin iş hayatınızı kesintiye uğratabilir. Doğru bir ortak bulabilmek, doğru yer ve zemin de ortaklar bulmakla başlarDoğru ortakları bulmak için gerçek bir sanat yoktur, sadece ortak hedeflere sahip iki eşleştirme mantığı ve tabiki doğru değerlendirme ve bu değerlendirmelerin iyi sonuçlandırılmasıdır.Seçilecek yerlerde seçenekleriniz az ise, muhtemelen önemli bir adım eksik demektir. Bu da aşikardır fakat ilk yapmanız gereken hangi tip ve çeşit ortaklar bulmanız gerektiğidir. Her ortağın farklı özellikleri olacaktır ve bu da size farklı işlevsel katkılarda bulunacaktır. Örneğin dağıtıcı özellikteki bir ortaklık, girişim ortaklığı sunacaktır. İşte bu noktada BPT olarak sizing şirket yapınıza uyacak doğru ortakları bulmada en sağlıklı kararları vermenizde yardımcı oluyoruz.

Etkinlik Yönetimi

Etkinlik yönetimi; çeşitli etkinliklerin ve faaliyetlerin oluşturulması ve geliştirilmesi için kullanılabilecek proje yönetimi uygulamasıdır. BPT, başarılı organizasyonlar için yararlı araçlar, bilgi ve kaynak sağlar. . RTM olarak, geniş kapsamlı bir etkinliğin planlaması ve yönetimi için gerekebilecek fikir ve rehberlik desteği sunmaktayız.

Pazarlama

Pazarlama; şirketlerin tüketiciler ile etkileşim yoludur ve her iki taraf için yararlı ilişkiler oluşturur. Şirketler müşteri portföyünü oluşturmak için reklam mekanizmasını kullanırlar. Bugün, bu sosyal medyadan etkileşim ve rekabet en belirgin olandır. BPT, pazarlamanın her çeşidinde çalışan uzmanlaşmış bir danışman kadroya sahiptir.

  • BPT olarak biz, sizin adınıza satıcılar araştırmaktayız ve bu konuda danışmanlık vermekteyiz.
  • Hedefimiz siz değerli pazarlama firmalarına, kendi sonuçlarınızı geliştirmek için açıklamalar, istatistiksel bilgiler ve ilham veriyoruz.

Birleşme ve Devralmalar

Birleşme, iki veya daha fazla firmanın tek çatı altında yeni bir kombinasyon oluşturmasıdır. Ancak bu birleşme yeni bir firma kurulumu olmayıp satın alan firmanın çatısı altında birleşmesidir.BPT, kuruluşundan beri, stratejik ittifakların oluşturulması ve ortak girişimler ve Türkiye'de kamu tekliflerinde öncü olabilecek birleşme ve satın almalara rehberlik yapmaktadır.Deneyimli yönetim ekibimiz; sektöre özel, uzmanlık ve bölgesel pazar bilgisi ve yüksek kalitede hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimiz ile güvenilir, uzun vadeli, derinlemesine ilişkiler kurmaktadır. Müşterilerimiz arasında, lider Türk holdinglerinin yanı sıra saygın çok uluslu şirketler de yer almaktadır.