BPT müşterilerine; denetim, destek, danışmanlık, mali danışmanlık, muhasebe, vergi ve hukuk hizmetleri ve daha bir çok alanda tam bir hizmet yelpazesi sunan ve en hızlı büyüyen danışmanlık firmalarından biridir. BPT, şirketlerin kuruluşunun en başından itibaren a’dan z’ye tüm hizmetleri vermektedir.

Ortaklarımızın yöneticileri liderliğindeki müşteri hizmet ekiplerimiz, küresel organizasyonlar için güçlü iş çözümleri üretmektedirler. Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt aramak için sürekli hizmetlerimizi güncellemekte ve müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için onların ihtiyaçlarına uyarlamaktayız.

Geniş deneyimli yönetim danışmanlarımız, tüm dünya da müşterilerimize değer tespiti ve teslimi konusunda hız, kesinlik ve stratejik bir çeviklik ile yardımcı olur.BPT “İş Çözümleri konusunda” profesyonel hizmetler sağlayan bir firmadır. Bizim bu küresel ve entegre yaklaşımımız, müşterilerimizin iş ve endüstri bilgisi konusunda farklı disiplinlerde sivrilmesinde yardımcı olur.